BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Ką dovanoti?“ – tai klausimas, kuris artėjant savaitgaliui girdimas dažniau nei „Ką apsirengti?“. Kai „praktiškų dovanų“ yra prikimšti pilni namai, žmonės vis dažniau ieško išskirtinės, originalios dovanos. Tačiau ką dovanoti draugams, turintiems viską? Dovanų ekspertai LaisvalaikioDovanos.lt pristato dovanų idėjas žmonėms, kurie, atrodo, viską išbandė ir kuriems nieko netrūksta.

1 idėja – vakarienė visiškoje tamsoje
Tavo draugai jau išbandė kinų, japonų, italų, vokiečių, prancūzų, anglų, gruzinų ir kitų tautų virtuves? Tikriausiai nėra restorano, kuriame jie dar nesilankė? Esame tikri, kad jie dar nebandė valgyti visiškoje tamsoje! Restorano „Čaginas“ rūsyje organizuojamos vakarienės, kurių metu nedega šviesos, nėra net žvakių, aplink – visiška tamsa. Jau gali įsivaizduoti, koks iššūkis vakarieniauti nieko nematant – net maistas įgauna kitą skonį, o bandymas susidaužti taurėmis tampa neįveikiama užduotimi.

2 idėja – „Crazy Car“ slalomas
Ar įmanoma nustebinti žmogų, kuris gyvenime yra vairavęs galybę automobilių, o savo garaže turi naujausią „Lexus“ modelį? Taip! Tereikia jam padovanoti pasivažinėjimą su „Crazy Car“ ir jis jausis lyg pirmą kartą sėdęs už vairo. Šio automobilio crazy‘iškumas slypi tame, kad vairą pasukus į dešinę, automobilis važiuoja į kairę. Ar įmanoma nugalėti instinktus ir vairą sukti į priešingą nei norima važiuoti pusę? Padovanok draugui išbandymą slalomo trasoje – jis to tikrai dar nėra patyręs!

3 idėja – „Dinner in the Sky®“
O ar Tavo draugas bandęs valgyti danguje? Kalbame ne apie restoraną, esantį 22 aukšte ar Televizijos bokštą! „Dinner in the Sky®” – taip vadinasi analogų pasaulyje neturintis restoranas danguje, kai platforma su stalu bei kėdėmis krano pagalba yra pakeliama į 50 m aukštį bei tuomet yra ragaujami pasakiško skonio patiekalai. Tokiame dangaus restorane galima apsilankyti ir Lietuvoje! To Tavo draugai dar tikrai nėra bandę!

4 idėja – laisvo kritimo stimuliatorius Latvijoje
Šuolis parašiutu, skrydis oro balionu, apžvalginės kelionės lėktuvu, skrydis parasparniu bei skraidykle – ir tai dar ne visos pramogos, kurias Tavo draugai išbandė danguje? Kaip juos nustebinti nauja pramoga danguje? Lietuvos kaimynystėje esančiame laisvo kritimo stimuliatoriuje Tavo draugai dar nebuvę – tad pabandyti išsilaikyti ant vertikalaus oro tunelio jiems bus tikras iššūkis!

5 idėja – pasivažinėjimas Formulės bolidu
Ekstremalios pramogos – dėl jų yra pametęs galvą Tavo draugas? O išbandytų pramogų sąrašas jau netelpa į vieną lapą? Siūlome jam padovanoti pasivažinėjimą tikru Formulės bolidu. Ne, nereikės važiuoti toli – tokia pramoga organizuojama Kačerginės Nemuno žiede! Didelis greitis, apkrovos, išcentrinė jėga posūkiuose – tai privalo patirti kiekvienas adrenalino fanas!

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai4 komentarai

 1.    Evelina 2013-07-01 19:03

  Oho, norėčiau pasivažinėti formulės bolidu… :D

 2.    pilnas sąrašas 2013-12-09 19:24

  Ganėtinai ekstremalios pramogos, bet labai intriguojančios :)

 3.    Dovanos 2014-08-28 21:24

  Manau, puikios dovanos, nes įspūdžiai liks visam gyvenimui.

 4.    Anzela 2016-06-22 11:13

  Manau tokios dovanos, dar ir šiai dienai būtų aktualios :)

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.