BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien mamos nuo pat ryto rinkosi į dovanų parduotuvės LaisvalaikioDovanos.lt organizuojamą grožio šventę „Už gražias mamas!“. Šventėje stiliaus patarimais dalijosi ir neseniai mama tapusi „Kukla Beauty Box“ stilistė Agnė Gilytė.

„Kai nėra ką apsirengti, reiškia, kad turite per daug tarpusavyje nederančių drabužių”, - pagrindinės moterų naudojamos frazės „Neturiu ką apsirengti“ priežastį paaiškina stilistė. – Nepirkite drabužio tik todėl, kad jis gražus. Pirmiau pagalvokite, ar jį galėsite priderinti prie jau turimų drabužių“.

Kad mamytės atrodytų stilingai, A. Gilytė patarė turėti spintoje kelis ryškių spalvų drabužius, odinių drabužių, juodos – baltos spalvų drabužių kombinacijų bei baltus marškinius, kurie šį sezoną yra itin madingi. „Taip pat nepamirškite derinti prie aprangos aksesuarų, kurie dar labiau pabrėš Jūsų stilių“.

Antros grožio paskaitos metu mamytės sužinojo, kaip pasidaryti tobulą makiažą per 5 minutes. Tobulo makiažo subtilybių mokė „Deivių mokyklos“ visažistė. O trečiosios grožio paskaitos temą „Kreminė ar juoda: 2013 m. manikiūro mados“ pristatė nagų dizaino salonų „Nailbar“ vadovė Ingrida Jočienė.

Po grožio paskaitų mamytės buvo pakviestos pačios pasilepinti ir pasigražinti: jų laukė manikiūrininkės, visažistės, šukuosenų meistrės, rankų masažuotojos. Renginio pabaigoje mamytės su vaikučiais buvo pakviestos žiūrėti animacinį filmą šeimai „Krudžiai“.

„Idėja organizuoti šventę mamoms kilo galvojant apie savo mamą, laikančią keturis namų kampus, – kalba renginį organizavusios įmonės LaisvalaikioDovanos.lt direktorius Aurimas Mažylis. – Mamos, besirūpinančios vaikais, vyru ir namais, pačios pamiršta pasirūpinti savimi bei pasilepinti. Mamos diena – puiki proga mamoms priminti, kad jos yra pačios brangiausios pasaulyje“.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    dina 2015-02-23 19:33

    na lietuvoje stilingų rūbų būsimoms
    mamoms tikrai ne per didžiausias pasirinkimas. daugiausiai rinkoje įvairūs į maišus panašūs apdarai..

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.