BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lauke šalta, šlapia, o jaučiu, kad turiu nepamatuojamą energijos perteklių, kurį, būtų gerai, kuo skubiau išnaudoti. Ir man atrodo, kad šiuo atveju ZUMBA gali puikiai pasitarnauti. Tie, kas nežino, su kuo tai valgoma, tai skubu pasakyt, kad tai išvis yra nevalgoma. Tai – šokama!

Ėjau į ZUMBA prisižiūrėjus įvairiausių video youtube, galvojau, kad tai toks lengvas pasikrutenimas, nieko ypatingo. Žiauriai klydau. Jau po kokios trečios ar ketvirtos dainos vos kvapą gaudžiau. Kas maloniai nustebino, tai kad trenerė pastebėjo mane, nors šokančiųjų buvo nemažai, ir tiesiog pasakė truputį ramiau šokti. O aš per pirmus šokius didžiąją dalį jėgų atidaviau, nes labai smagu buvo, muzika tokia užvedanti, net labai norint, turbūt, neišeitų vietoj ramiai nustovėti. Bet pasinaudojau patarimu ir toliau linksmai sau šokau. Užsiėmimas truko valandą, daugiau ir nereikėjo, pats tas, kad jaustumeis pasportavęs, pašokęs, bet nenusivaręs nuo kojų.

Tiesą pasakius, net sunku nusakyti, kas ta ZUMBA. Nei aerobika, nei šokiai. Visokio žanro šokių kratinys – taip turbūt būtų teisingiausia sakyti, ir pietų amerikos šokiai, ir rytietiški, ir polkutės buvo ir hip hopo šiek tiek.

Tad jeigu neišsirenkat ką norit šokt, tai pradžioje eikit į ZUMBA, gal paaiškės, kad kaip tik norit visko po truputį? Mano toks variantas labai patiko, energiją nukreipiau tinkama linkme, tuo pačiu ir smagiai pasportavau :)

P.S. Einant, būtinai pasiimkit atsigerti ir rekomenduočiau daugiau, nei 0,5 l ;)
P.P.S. Netoli manęs šoko besilaukianti moteris, taip, kad ZUMBA – draugiška visiems!

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    Ieva 2012-12-04 22:25

    Aš irgi lankiau tą “Zumbą”, visą vasarą. Po pirmų treniruočių po valandą vos gaudydavau kvapą, vėliau važiuodavau į jas su didžiausiu noru, ir išsišoki, ir pasportuoji, naudos juk yra. Ir pati mačiau ne vieną vaikiną šokantį ar nėščią moterį :)

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.