BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lauke toks gražus ruduo, šilta… O aš einu pašaudyt iš kovinių ginklų! Muahaha! Ir dar - aš gi mergina! Jau susigriebėt už galvos? Jau jaudinatės, kad persišausiu sau kokią koją, kaip kokioj komedijoj? Ot ir ne! Aš sveika gyva ir labai džiaugiuosi, kad išbandžiau tokią pramogą.

Vyrai - jei nėjot į kariuomenę, tai bent nueikit pašaudyt, prieš draugus galėsit pasigirt, kad šaudėt revolveriu, mokat pistoletą užtaisyt ir išpyškinot automato apkabą. Aišku galit pridėt, kad nė vieno neprašovėt pro šalį ir taikinį suvarpėt į skutelius, juk nieks nepatikrins, kaip ten buvo!

Moterys - jums taip pat siūlau nesidrovėt ir drąsiai išbandyt savo šaudymo įgūdžius. Kai vyrai girsis tarp savo draugų, kad šaudė, nebus tokio super didelio įspūdžio, bet kai jūs tarp vyro draugų pasigirsit, kad šaudėt iš automato, o visi 6 revolverio šūviai skriejo tiesiai taikiniui į galvą, beveik garantuoju, kad užsitarnausit pagarbą su nežymiu baimės prieskoniu ir jūsų vyras visada bus laiku pristatomas namo, nekviečiamas ten, kur jums atrodo, jam nevalia lankytis ir negers daugiau, nei jums atrodo “gana”. Patikėkit manim, išbandyta praktikoj!

O jei truputį rimčiau, tai visi mano automato šūviai skriejo į taikinį, ko negalėčiau pasakyti apie revolverį ir kitus pistoletus. Kad ir kaip bebūtų keista, tuos mažuosius šautuviukus sunkiausia buvo suvaldyti , nes jų atatranka labai didelė, reikia stiprių rankų, kad juos galima būtų stabiliai išlaikyti. Bet užtat su automatu šaudyt - vienas malonumas, užspaudi gaiduką ir šoviniai lekia vienas po kito tiesiai į taikinį, o pats “kietesnis” jauties, kad pro šalį neprašovei.

Turbūt baisiausia, kas gali nutikti šaudykloje - pamiršit užsidėti specialias ausines. Ir aš visai nejuokauju. Pati taip apsižioplinau ir plikom ausim išgirdau kelis šūvius… Jausmelis nekoks, cypia ausyse, kokią minutę kitą išvis sunkiai sekasi išgirst kažką, brrr… Taip kad klausykit instruktoriaus nurodymų, nenusiimkit ausinių ir įsivaizduokit, kad jūs terminatorius ar šiaip koks kietuolis\kietuolė! ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.