BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LaisvalaikioDovanos.lt komanda ne tik pati mėgsta išbandyti naujas pramogas bei negali gyventi be ekstremalių pojūčių. Jie adrenalino troškimo virusu užkrėtė ir savo mamas, su kuriomis vis dažniau pramogauja ekstremaliai.

„Pirmą kartą mamą įkalbėti kartu važiuoti į kartodromą buvo gan sunku, bet jai labai patiko. Kitą kartą buvo žymiai lengviau prikalbinti ją važiuoti pašaudyti į skraidančias lėkštutes ar paplaukioti vandens motociklu, – kalba LaisvalaikioDovanos.lt produktų grupės vadovė Gabrielė Saponaitė. – O dabar mama pati mane kviečia į ekstremalias pramogas“.

Nemažai adrenaliną garantuojančių pramogų išbandžiusi ir dovanų parduotuvės direktoriaus Aurimo Mažylio mama: nusileidimas vandens parko slalomo trasomis, jodinėjimas žirgais, plaukimas baidarėmis, skrydis oro balionu. „Jaunystėje mama nebuvo linkusi į ekstremalias pramogas, bet užkrėčiau, – šypsosi A. Mažylis. – Dabar mama su tėčiu jau savarankiškai planuoja savo pramogas“.

Kaip sako LaisvalaikioDovanos.lt direktorius, mamos – pačios kritiškiausios klientės, kurios visada atvirai pasako, ar pramoga patiko: „Palyginusi plaukimą baidarėmis Nerimi ir Vilnele, kartą mama pasakė, kad jai plaukti Nerimi buvo per ramu. Todėl nuo tada jai net nesiūlau „ramesnių“ pramogų“.

LaisvalaikioDovanos.lt darbuotojų mamos taip pat yra išbandžiusios dažasvydžio, skrydžio parasparniu, pasivažinėjimo keturračiu pramogas. Tačiau užkrėtę savo mamas ekstremalių pojūčių troškimu, dovanų ekspertai per Motinos dieną savo mamas žada lepinti atpalaiduojančiomis dovanomis – masažo dovanų kuponai, kvietimai į teatrą, plaukiojimas jachta Kuršių mariose.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.