BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiuolaikinės moters neatsiejama savybė - maksimalizmas. Juk norime uždirbti daugiau, turėti gražiausius batelius bei natūralios odos kailinius. Visur ir visada trokštame dėmesio. Tad kovo 8-oji - maloni proga kiekvienai moteriai, kai visi aplinkui liaupsina, kokios mes esame nuostabios ir kaip planeta be mūsų nustotų suktis. Mėgstame dėmesį ir komplimentus, tačiau tokią dieną šalia puokštės tulpių mylimasis juk galėtų įteikti ir šį tą daugiau.

Dovanų ekspertai LaisvalaikioDovanos.lt pristato subtilias užuominas, kurios padės Moters dienos proga sulaukti didesnės dovanos nei „tik tulpės”. Tad pasitelkime moterišką žavesį ir per šią kovo 8-ąją gaukime savo svajonių dovaną!

Tikslas: masažo dovanų kuponas

Situacija. Tavo brangusis nieko nenusimano apie masažą, o visi jo bandymai švelniai tau pamasažuoti nugarą baigdavosi fiasko - per skaudžiai, per stipriai, per grubiai. Čia nematai didelės bėdos, juk ir pati nesi tobula. Tačiau juk taip kartais norėtųsi pasimėgauti atpalaiduojančiais prisilietimais masažo salone.
Bandyk subtiliai. Jei savo antrajai pusei tiesiai šviesiai drėbsi į akis, kad jis nemoka daryti masažo, galėsi pamiršti visus masažo salonų dovanų kuponus. Pabandyk švelniai pradėti pokalbį: „Įsivaizduoji, senamiestyje yra salonas, kuriame dirba tik specialistai iš Tailando. Įdomu, kaip jie buvo prikalbinti atvykti į Lietuvą ir kaip čia jiems sekasi adaptuotis… Norėčiau sužinoti, kuo tajų masažas ypatingas”.

Tikslas: nauji bateliai

Situacija. Pavasaris jau prasidėjo, o tavo batų lentynose - tik praėjusio sezono palikimas? Taip, tau reikia atsinaujinti! Tik argi vaikinas supras, kad dar vasarą madingais buvę bateliai dabar tinka tik pas močiutę kaime vaikščioti? Jau įsivaizduoji vaikino žodžius, jei pasakytum „Man reikia naujų batelių!”…
Bandyk subtiliai. Taip, vaikinai aukštojoje madoje gaudosi ne daugiau nei tu, žiūrėdama į atidarytą automobilio kapotą. Tad išsiprašyti naujos batelių poros - nelengva užduotis net profesionalei. Tačiau jei tu subtiliai užsiminsi, kaip tie bateliai puikiai tiktų susitikimams su draugėmis, kai tavo brangusis išvažiuos savaitgalį su draugais žvejoti, nei vienas vaikinas nepraleis tokios užuominos pro ausis. Būk tikra - Moters dienos proga jis tau su šypsena padovanos tavo geidžiamiausius batelius.

Tikslas: vakarienė prabangiame restorane

Situacija. Tau jau pabodo kas vakarą stovėti prie puodų ir ruošti vakarienę. O ir vaikinas padeda tik minimaliai - supjausto svogūną ar išplaka kiaušinius, o didįjį kulinarinį darbą tenka atlikti vienai. Kovo 8-ąją norėtųsi sulaukti kvietimo į prabangų restoraną, kad nors Moters dieną pasijustum palepinta.
Bandyk subtiliai. Žodžiai „pakviesk mane į restoraną” nepadės pasiekti tikslą. Priešingai - gali tik supykdyti savo antrąją pusę, jog nurodinėji, ką jis turi daryti. Elkis subtiliau: tik užsimink, jog Moters dienos proga norėtum paragauti jo ruoštos vakarienės. Neišsigąsk - tau tikrai nereikės savo skrandžio ruošti kulinariniams išbandymams! Tavo brangusis negamins vakarienės ir nerizikuos pats likti nevalgęs - jis tave pakvies į romantišką vakarienę restorane.

Geidžiamiausių dovanų idėjas rasi www.laisvalaikiodovanos.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.