BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šį ketvirtadienį išbandėme visiškai kitokią pramogą - aklą ir kurčią vairavimą! Pramogos esmė - vairuotojas, kuris nieko nemato, o jam kelią aiškina šturmanas, kuris nieko negirdi. Ekstremalu, tiesa? Įsitikinome, kad tik gerai vienas kitą suprantantys žmonės, gali drąsiai leistis į tokį išbandymą ir be didesnių nesklandumų pasiekti finišo liniją itin greitai! Rankos ir kojos drebėjo, bet juk adrenalinas - gyvenimo variklis! Dalinamės įspūdžiais iš pramogos.

Nenoriu kalbėti apie tai ar man drebėjo kinkos ar ne, ir visiškai nenoriu girtis, kaip man puikiai sekės būti tiek aklo vairuotojo ar kurčio šturmano vietoje.. ir tuo labiau nepasakosiu, kaip nugalėjo prigimtis sukčiauti ir akies kampeliu matyti ar ausies krašteliu girdėti ir patarti kolegai.
Ši pramoga buvo itin vertinga savęs pažinimui. Pavyko identifikuoti kai kuriuos charakterio trūkumus, skirtumus nuo kitų draugų/kolegų. Pamačiau tokius dalykus, kuriuos pastebėti galėjo užtrukti ne vienerius metus darbo kartu. Ši patirtis tikrai bus naudinga darniam tolimesniam darbui kartu bei savęs ugdymui, nes ne viskas, ką pamačiau savyje, man galėjo patikti… :) tai šia paslaptinga gaida ir baigsiu atsiliepimus apie vakarykštę pramogą :)
/Gabrielė/

Ši pramoga laabai patiko, viršijo mano lūkesčius.
Keista, kad daugiau įtampos buvo pasakojant kelią, negu vairuojant, tačiau tuo pačiu ir labai įdomu stebėti, kaip žmogus supranta tave, ar pats gerai nupasakoji taip, kad jam būtų aišku.

/Arnas/

Išgirdus kokią pramogą išbandysime, nemeluosiu, truputį išsigandau. Kadangi vairavimo įgūdžiai nėra patys tobuliausi, buvo baisu dėl svetimo automobilio saugumo. :) Na, o po pramogos išbandymo manau, kaip visiems kitiems atrakcijos bandytojams, buvo labai smagu tiek pasijuokti iš savo klaidų, tiek ir aptarti “konkurentų” važiavimą. Pramogą vertinu 10/10! :)
/Ieva/

Prisipažįstu, jog iš pradžių pakankamai skeptiškai žiūrėjau į šitą reikalą ir net nesinorėjo pabandyti :) Bet po to kai pabandžiau…. Jausmas žiauriai keistas, atrodo kad aplinkui išnyksta viskas ir girdi tik šturmano balsą! Pojūčiai tokie, kad net nežinau, kokius tiksliai žodžius parinkti. Supranti tik vieną – nuo tavęs niekas nebepriklauso, turi visapusiškai pasitikėti šturmanu! Reikėtų pabandyti kiekvienam, manau kad tokie renginukai pakelia komandos dvasią ir pasitikėjimą vienas kitu!
/Skaistė/

Šis aklas vairavimas priverčia įsiklausyti į tai, ką sako matantis komandos narys, ir vairą sukinėti pagal jo nurodymus, net jeigu tau atrodo, jog turėtum sukti priešingai. Iš tiesų keistas jausmas važiuoti nieko nematant, bet kai šalia sėdintis kolega tau aiškiai sako, kaip sukti vairą - jautiesi ramiai, kad netrukus sėkmingai pasieksi finišo liniją. Puiki rungtis patikrinti komandos susidirbimą!
/Vaida/

Tą pačią akimirką, kai užsidedi akinius ir nieko nebematai, tampi 100% priklausomas nuo šturmano. Atsiranda būtinybė pilnam pasitikėjimui ir netikėtai užgniaužus vieną pojūtį, išryškėja kitas. Be galo įdomi patirtis ir puikus komandos formavimo įrankis. Buvo labai juokinga ir tikrai netrūko kuriozinių situacijų ir aukso vertų kolegų frazių.
/Linas/

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.