BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasario 14 d. viso pasaulio įsimylėjėliai švenčia Meilės dieną. Širdelės, Amūrai, rožinė spalva - aplinkui sklando romantiška nuotaika, kuriai negali atsispirti nei viena pora.

Ir Tu kelias savaites sukusi galvą, kaip per Valentino dieną pradžiuginti savo brangiausiąjį, sugalvojai. Tačiau vis dar abejoji, ar tai yra pati tinkamiausia dovana jam. Dovanų ekspertai LaisvalaikioDovanos.lt pataria visada turėti planą B, kurio galėsi imtis, jei vaikinui Tavo siurprizas nepatiks. Išmok dešifruoti vyrų mintis!

„Mmm, kaip skanu…”

Situacija. Visą savaitę planuoji romantišką vakarienę namuose. Iš interneto vis traukti gardžiausių patiekalų receptus, tariesi su draugėmis, kurios labiau patyrusios virtuvės fronte. Ir kai Valentino vakarą galiausiai imiesi kurti kulinarinį šedevrą, supranti, kad persistengei: mėsa per kieta, padažas per skystas, bulvės pervirusios, o desertas vis nestingsta… Žvakių šviesoje mylimasis ragauja Tavo kūrinius ir ištaria „Mmm, kaip skanu…”.

Planas B.
Juk ne visi sukasi virtuvėje kaip Beata ar Oliveris. Tai supranta ir Tavo mylimasis, kuris, nenorėdamas įžeisti, vis tiek giria Tavo kulinarines savybes. Tačiau jei žinai, kad Tavo eksperimentai virtuvėje nebūtinai baigsis gerai, iš anksto turėk planą B - restorano dovanų čekį, jų didelį pasirinkimą rasi LaisvalaikioDovanos.lt svetainėje. Dovanų čekį įteiksi mylimajam tik tuo atveju, jei vakarienė nepasiseks. Tik neprarask humoro jausmo, įteikdama dovaną pasakyk: „Tai prizas išlikusiam gyvam po mano kulinarinių išbandymų”. O jei vakarienė pavyks - į restoraną galėsi pakviesti drauges, kai susitiksite moteriškai pasikalbėti.

„Koks mielas…”

Situacija. Atrodo, jog Tavo mylimajam nieko netrūksta, o viską, ko reikia, nusiperka pats. Tad ilgai ieškodama tinkamos dovanos, galiausiai pasidavei Valentino pirkinių karštinei ir nupirkai mielą pūkuotą meškiuką. Tik aišku ne tą, kurių pilnos prekybos centrų lentynos, o gražų, brangų, garsios firmos. Manai jis geriausiai rodo Tavo jausmus jam, o kai nebūsi šalia, jam meškiukas primins Tave. Su didele šypsena stebi mylimąjį, išpakuojantį Tavo dovaną, o kai jis ištraukia žaislą, pavartęs rankose ir apžiūrėjęs atidžiau tik prataria „Koks mielas…”.

Planas B.
Jei nors truputį abejoji, ar žaisliukas - tinkamiausia dovana Tavo antrajai pusei, iš karto turėk planą B - nupirk jam dovanų kuponą pašaudyti tikrais ginklais. Griebdamasi plano B, nusišypsojusi pasakyk: „Pamanei jog meškiukas - pagrindinė dovana? Ne - čia tik taikinys, kad turėtum į ką taikytis šaudykloje”. O jei Tavo vaikinui žaisliukas patiks - dovanų kuponą galėsi įteikti draugui, kuris greičiausiai švęs savo gimtadienį.

„Ooo, nereikėjo…”

Situacija. Sunki užduotis - išrinkti dovaną vaikinui. Tačiau nuolaidų portale pamačiusi nuolaidą paveikslui ant drobės, neatsispyrei - juk tiek daug bendrų nuotraukų turite, vieną išrinksi ir užsakysi paveikslą. Kaip bus gražu Tavo mylimojo miegamajame - per visą sieną kabės gražiausia judviejų nuotrauka. Į pasimatymo vietą tempi didelę dovaną, tačiau ją išpakavęs mylimasis tik pralemena „Ooo, nereikėjo…”.

Planas B.
Sentimentalumu pasižymi merginos, o ne vaikinai. Tad tokią dovaną gali įteikti mamai ar draugei, o ne savo antrajai pusei. Tačiau jei tiki, jog Tavo vaikinas - išimtis, vis tiek prieš įteikdama tokią dovaną, pasirūpink planu B. Nupirk pasivažinėjimo motociklu dovanų kuponą ir jei vaikinas privers Tave imtis plano B, įteikdama antrąją dovaną pašnibždėk: „Į paveikslą įrėminsime Tavo nuotrauką iš šios pramogos”.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.